Strony internetowe

Wirtualne siedziby firm

Strony internetowe grają równie ważną rolę w budowaniu świadomości marki, co rzeczywiste biura i oddziały firm. Często zdarza się, że to witryna firmowa jest pierwszym miejscem kontaktu potencjalnego klienta z marką i przesądza o dalszych losach wspólnych relacji.

Nieograniczone możliwości kreacji

Witryny dopasowane do potrzeb firmy i jej klientów

W zależności od przeznaczenia tworzymy proste strony wizytówkowe, informacyjne landing page, a także rozbudowane serwisy. Kompleksowo realizujemy projekty, począwszy od opracowania najlepszej struktury, szaty graficznej, wybór funkcjonalności, kreacji zawartości i treści, po instalację, testy i wdrożenie.

Nowoczesna platforma

Strony oparte o sprawdzony system

Do projektowania korzystamy z najpopularniejszego na świecie systemu open-source`owego. W oparciu o WordPress powstało ponad 60 milionów witryn. Technologia ta sprawdza się w co czwartej istniejącej stronie internetowej na świecie m.in. LinkedIn, Time, CNN, BBC America, Sony Music, MTV News, Forbes i Reuters.

Wysoka funkcjonalność
i intuicyjne użytkowanie

Zależy nam, aby maksymalnie angażować każdego odwiedzającego witrynę. Dobrze wykonany projekt pozwala na wygodne poruszanie się po stronie i błyskawiczne znalezienie treści interesujących odbiorcę. Dbamy o odpowiednią strukturę, ilość zakładek oraz sposób prezentacji poszczególnych tekstów, grafik i innych elementów.

Dedykowana szata graficzna
zgodna z Identyfikacją Wizualną marki

Dobrze wykonany projekt pozwala na wygodne poruszanie się po stronie i błyskawiczne znalezienie treści interesujących odbiorcę. Dbamy o odpowiednią strukturę, ilość zakładek oraz sposób prezentacji poszczególnych tekstów, grafik i innych elementów w taki sposób, aby angażować odwiedzającego witrynę.

Responsywny design
Grafika dostosowana do każdego monitora

Responsive Web Design to niezbędna technologia wykorzystywana w tworzeniu stron www. Z roku na rok rośnie liczba użytkowników urządzeń mobilnych korzystających z internetu. Dlatego projektujemy funkcjonalne strony, które będą wyświetlały się zarówno na monitorach komputerów, tabletów, jak i na telefonach komórkowych.

Interaktywna mapa Google Maps

z danymi dojazdowymi do firmy

Dzięki umieszczeniu danych dojazdowych Twoi klienci i partnerzy biznesowi w wygodny sposób znajdą siedzibę lub oddziały firmy. Integracja z serwisem Google Maps pozwala m.in. jednym kliknięciem wyznaczyć trasę oraz przejść do nawigacji GPS w smartfonie. Widok Street View przenosi użytkownika pod same wejście budynku, co zwiększa autentyczność i wiarygodność firmy.

Inteligentny formularz kontaktowy

Zaawansowany System Zarządzania Treścią

Z jego pomocą użytkownik może wysłać wiadomość ze strony internetowej prosto na firmową skrzynkę e-mail. Dodatkowe zabezpieczenia antyspamowe czynią to narzędzie bezpiecznym od niepożądanych e-maili wysyłanych przez hackerów, automatyczne systemy i boty.

Integracja 360

stron www, blogów i Social Media

Utrzymywanie relacji i dialog z klientami za pomocą różnych kanałów to idealna strategia budowania świadomości marki. Dlatego integrujemy ze sobą strony internetowe, blogi i profile społecznościowe. Dzięki temu odwiedzający będą mogli pozostać w kontakcie z firmą poprzez inne strony.

Wywołujemy w odwiedzających pozytywne wrażenia.
Zachęcamy ich do subskrypcji, kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego zakupu.

Komfort i niezależność obsługi

Uniwersalny System Zarządzania Treścią

System Zarządzania Treścią (ang. CMS – Content Management System) pozwala na wygodną obsługę i samodzielną edycję witryny. W każdym momencie projekt można dowolnie zmienić, dodać podstrony teksty, zdjęcia, grafiki i inne treści. Strona nadaje się także do poszerzenie o nowe funkcjonalności np. galerie, biblioteki video, blogi, fora, newslettery.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ronneby/inc/vc_custom/Ultimate_VC_Addons/modules/dfd_services_module.php on line 81
 • Skuteczne zabezpieczenia
  Bezpieczne użytkowanie na co dzień

  Każda strona internetowa posiada panel administratora z hasłem do logowania. Po ukończeniu prac hasło to jest zmieniane przez właściciela, aby zabezpieczyć witrynę. System, na którym opiera się strona, posiada szereg zabezpieczeń i ich częste aktualizacje, co zwiększa bezpieczeństwo danych.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ronneby/inc/vc_custom/Ultimate_VC_Addons/modules/dfd_services_module.php on line 81
 • Wygodna optymalizacja SEO
  Strona przyjazna wyszukiwarkom

  Tworzone przez nas strony idealnie nadają się do optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search Engine Optimization). Przyjazność wyszukiwarkom zapewnia możliwość dostosowania zarówno treści, kodu i struktury strony internetowej.


Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/ronneby/inc/vc_custom/Ultimate_VC_Addons/modules/dfd_services_module.php on line 81
 • Wsparcie techniczne
  Pomoc w zarządzaniu witryną

  Zapewniamy pomoc w znalezieniu odpowiedniej domeny internetowej i optymalnego serwera, na którym utworzona zostanie strona. Dodatkowo do każdego projektu oferujemy szkolenie oraz sporządzamy instrukcję zarządzania stroną. Zapewniamy także techniczne wsparcie posprzedażowe i pomoc w bieżącym edytowaniu treści witryny.

BASIC
Podstawowa strona
PLN1299
Idealne rozwiązanie na dobry początek biznesu. Świetnie nadaje się także, jako landing page rozwijających się projektów. Przejrzysta i prosta w obsłudze, szyta na miarę przyszłych sukcesów.
 • Strona główna + podstrona
 • Interaktywna mapa dojazdu Google Maps
 • Integracja z Facebookiem
 • Formularz kontaktowy
WYBIERAM
STANDARD
Rozwój w dobrą stronę
PLN1999
Pakiet zawiera najpopularniejsze funkcjonalności potrzebne małym i średnim przedsiębiorstwom. Wygodna platforma do prezentacji marki, oferty i obustronnej komunikacji z klientami.
 • 5 widoków treści
 • Interaktywna mapa dojazdu Google Maps
 • Integracja z Facebookiem, YouTube i Instagramem
 • Formularz kontaktowy
 • Blog
WYBIERAM
PREMIUM
Zaawansowane możliwości
PLN2999
Rozwiązanie przeznaczone dla średnich i dużych firm. Zapewnia szeroki dostęp do opisów produktów i usług oraz dodatkowe możliwości interakcji z użytkownikami.
 • 10 widoków treści
 • Interaktywna mapa dojazdu Google Maps
 • Integracja z Facebookiem, YouTube i Instagramem
 • Formularz kontaktowy
 • Blog
 • Moduł produktowy
 • Newsletter
WYBIERAM

Skorzystaj z dodatkowych rozwiązań

i wzbogać swoją stronę o nowy content

Web Copywriting
Tworzenie i korekta tekstów do stron www
Czytaj więcej
Projektowanie graficzne
Rysunki, banery, infografiki, reklamy
Czytaj więcej
Fotografia
Sesje zdjęciowe i obróbka komputerowa
Czytaj więcej
Produkcja video
Filmowanie, montaż i postprodukcja
Czytaj więcej

Zobacz nasze realizacje stron internetowych

i zainspiruj się do stworzenia swojej